Żywiec

Filtry

Dostępność
Włączone filtry:

  Żywiec woda mineralna

  Czy wiedziałeś o tym, że w 60% składasz się z wody? Woda to bardzo ważna część Twojego życia, dlatego nie powinniśmy zaniedbywać dostarczania jej sobie we właściwych porcjach każdego dnia. Warto zwrócić uwagę także na to, po jaką wodę sięgać. Żywiec Zdrój jest z nami od lat. To jedna z najbardziej popularnych wód. Nic w tym dziwnego, skoro przy jej wydobyciu i rozlewaniu pracują zaangażowane i kompetentne osoby. Jej źródło bije w górskim klimacie, a jej smak daje naturalne orzeźwienie już po pierwszym łyku. W hurtowni artykułów spożywczych Niemirka mamy dla Ciebie atrakcyjną ofertę wody Żywiec Zdrój w przyjaznej cenie.

  Żywiec – woda cenna dla naszego organizmu

  Niezaprzeczalnym faktem jest to, że woda to cenny składnik dobrze zbilansowanej diety. Dzięki niej nasz organizm może działać bez zakłóceń. Woda mineralna powinna stać się niezbędnym elementem każdego dnia. Warto przy tym pamiętać, by dostarczać ją sobie w małych ilościach przez cały dzień. Dobrą praktyką jest picie jednej szklanki wody tuż po przebudzeniu i zaraz przed pójściem spać.
  Woda mineralna powinna nam także smakować. Żywiec Zdrój to wysokiej klasy produkt, który czerpie z nieskazitelnych złóż. Pijąc go, doświadczysz uwalniania się pokładów wyjątkowych orzeźwiających nut.

  Historia wody Żywiec Zdrój

  Wszystko zaczęło się w miejscu, które znane jest pod pełną uroku nazwą – na Wzgórzu Abrahamów. Odkryto tam prawdziwy skarb Żywiecczyzny – wodę. Naturalnym bogactwem tamtejszych terenów postanowiono podzielić się ze światem, stąd pomysł na stworzenie marki Żywiec Zdrój. Marki, która zdobyła uznanie na rynku i jest jedną z najpopularniejszych wód mineralnych.

  Atrakcyjna cena wody Żywiec w sprzedaży hurtowej

  Jeśli chciałbyś kupić wodę Żywiec Zdrój w sprzedaży hurtowej, my zaproponujemy Ci atrakcyjną cenę. Niemirka od wielu lat prowadzi dystrybucję artykułów spożywczych do placówek działających na zasadzie HoReCa, czyli do obiektów hotelowych i gastronomicznych, do firm czy ośrodków szkoleniowych.

  Uwaga!

  Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

  Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

  Tak
  Nie