Dostawa do domu

Hurtownia gastronomiczna i spożywcza Niemirka od ponad 10 lat oferuje profesjonalną obsługę klientów hurtowych, zapewniając im wysokiej jakości asortyment cukrowniczy w postaci ciasteczek i innych słodyczy, a także różnego rodzaju kaw, herbat, napojów, wód oraz artykułów przemysłowych i chemicznych. Teraz swoją ofertę otwiera również na klienta detalicznego pragnącego zrobić szybko i bezpiecznie spożywcze zakupy przez Internet.


Znajdziecie u nas wyśmienite słodkości, które umilą Wam spędzanie czasu w domu, organizowanie podwieczorków lub po prostu uatrakcyjnią codzienną kawę. W ofercie sklepu Niemirka znajdują się różnorodne ciasteczka, ciastka, cukierki, babeczki, czekolady i batony. Jednym słowem wszystko, czego poszukuje każdy amator słodkości.
Do tego oferujemy atrakcyjny wybór wody mineralnej, napojów, kaw i herbat, a także szeroką gamę różnego rodzaju mleka, również tego roślinnego. Znajdziecie u nas także cukier, napoje, soki a nawet owoce i warzywa.

Niemirka – podstawowe artykuły spożywcze dla każdego – dostawa dla Warszawy i okolic!

Dla mieszkańców Warszawy i gmin sąsiadujących oferujemy szybką dostawę towaru w ciągu 24 lub maksymalnie 48 godzin od złożenia zamówienia w dni robocze. Jeśli kwota zamówienia przekroczy 200 zł brutto, wówczas zapewniamy dostawę gratis na terenie stolicy i gmin sąsiadujących.
Ponadto oferujemy dostawę kurierem na terenie całego kraju. W tym przypadku również obowiązuje dostawa gratis przy zamówieniach powyżej 300 zł brutto.

bezpieczna dostawa od niemirka.com

Bezpieczna dostawa od Niemirki!

Ze względu na wyjątkowe okoliczności panujące w ostatnim czasie gwarantujemy Wam bezpieczną dostawę bezkontaktową. Nasi kierowcy poinformują Was telefonicznie o tym, że przyjechali z zamówieniem i zostawią przesyłkę we wskazanym miejscu.
Zapewniamy również, że zarówno dostarczyciele, jak i magazynierzy i wszyscy nasi pracownicy wyposażeni są w jednorazowe rękawiczki, płyny dezynfekujące oraz maseczki ochronne. To gwarantuje maksimum bezpieczeństwa podczas pakowania i transportu zamówień.
By jednak dostawa mogła odbyć się w bezpiecznej formie, zachęcamy Was do dokonywania płatności elektronicznych.

Sprawdź teraz słodką ofertę Niemirki!

Wybierzcie już dziś bogatą ofertę słodkości od Niemirki. Gwarantujemy Wam produkty wysokiej jakości, które swoim smakiem zachwycą nawet najbardziej wymagających łasuchów. Dzięki naszemu słodkiemu asortymentowi oraz licznym dodatkom pobyt w domu w tym trudnym okresie z pewnością stanie się łatwiejszy. Zapraszamy do zakupów, a w razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

nasze nowe produkty


Uwaga!

Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

Tak
Nie