Tarczyn

Filtry

Dostępność
Włączone filtry:

  Tarczyn

  Tarczyn - warzywne i owocowe smaki tradycji 

  Firma Tarczyn produkuje swoje stuprocentowe soki warzywne i owocowe już od ponad 50 lat. Pomimo otwartości na zmiany i nowoczesne technologie, marka nadal dba o kultywowanie tradycji i troszczy się, aby produkty cieszyły swoich konsumentów niezmiennie doskonałym smakiem prawdziwych warzyw i owoców. W naszej ofercie znajdą Państwo soki 100% Tarczyn o pojemności 0,33 l. pakowane po 15 szklanych butelek w wielu pysznych smakach o aż 12 miesięcznym terminie ważności. 

  Tarczyn sok - znany i lubiany

  Soki Tarczyn to prawdopodobnie najczęściej wybierane stuprocentowe napoje owocowe i warzywne, oferowane w restauracjach, barach i sklepach spożywczych. Konsumenci cenią je za różnorodność smaków, doskonały naturalny skład i świeżość, zamkniętą w tradycyjnej szklanej butelce. Tarczyn sok to produkt wytworzony z polskich warzyw lub owoców, co jest gwarancją jego doskonałej jakości i wsparcia rozwoju lokalnych przedsiębiorstw. Co więcej, pod nakrętkami ukryte są ciekawe, nietypowe słowa i inne informacje, które pozwalają rozszerzać wiedzę i słownictwo konsumentów.

  Różnorodność smaków soków Tarczyn

  Producent soków Tarczyn oferuje szeroką gamę smaków, wśród których znajdziemy między innymi: jabłko, wiśnie, czarną porzeczkę, grejpfrut, śliwkę, multiwitaminę oraz pomidora. Każda butelka produktu to porcja zdrowych witamin, które trudniej jest dostarczyć organizmowi w inny sposób, dlatego właśnie Tarczyn sok to propozycja, którą uwielbiają klienci lokali gastronomicznych i sklepów spożywczych. Ponadto, stuprocentowy napój z owoców lub warzyw smakuje doskonale zarówno w towarzystwie domowego obiadu, dań typu fast-food, jak i prostych przekąsek. Lubią go dzieci i dorośli, a odpowiednio schłodzony może służyć także, jako niezbędny składnik drinków i koktajli. 

  Tarczyn soki to produkty, które są znane polskim konsumentom i cenione zarówno za niezmiennie pyszny smak, jak i sprawdzone pochodzenie. Wszystko to sprawia, że są najczęściej wybieranymi napojami we wszystkich sklepach, barach i restauracjach.