Woda w butelkach zwrotnych

Woda w butelkach zwrotnych

Woda w szklanych butelkach zwrotnych – dostawy na terenie Aglomeracji Warszawskiej

Woda w szklanych butelkach jest coraz bardziej popularna. Społeczeństwo dostrzega ekologiczność tego rozwiązania. Szkło mimo tego, iż jest cięższe i droższe, to jest o wiele lepsze dla naszej planety. Coraz częściej wybieramy wodę w szklanych butelkach – zarówno w środowiskach biznesowych, jak i prywatnie.

Jeśli zależy Ci na planecie i chcesz wprowadzić ekologiczne rozwiązania w swojej firmie albo domu, to skorzystaj z naszych propozycji i zamawiaj wygodnie dostawę prosto pod Twoje drzwi. Woda w szklanych butelkach jest nie tylko bardzo ekologiczna, ale wyróżnia ją przede wszystkim wysoka estetyka. Szklane butelki wyglądają o wiele bardziej elegancko, dlatego doskonale wyglądają na stołach. Zarówno firmowych, jak i restauracyjnych, hotelowych, a nawet w domach.

Woda w szklanych butelkach zwrotnych szklanych – do domu, do biura i na spotkania biznesowe 

Woda to nieodłączny element każdego spotkania firmowego. Przedsiębiorstwa zapewniają ją zarówno podczas indywidualnych spotkań z pracownikami, konferencji, szkoleń, jak i rozmów pomiędzy partnerami biznesowymi czy klientami. Butelka plastikowa jest mniej estetyczna niż szklana, nie jest też ekologiczna. Właśnie dlatego mineralna woda w butelkach szklanych zyskuje coraz większą popularność wśród małych i dużych firm. Stanowi o wartościach firmy oraz udowadnia, iż jednym z priorytetów jest dbanie o czystość środowiska. Szklane butelki nie tylko świadczą o tym, jaka jest dana firma, ale ich wybór to realne działanie ekologiczne. Poza tym, szklane butelki cechują się większą estetyką wykonania. Wybierz wodę w butelkach szklanych dla swojej firmy.

Woda w szklanych butelkach zwrotnych szklanych – fabryk i dużych zakładów pracy

Oferta nasza skierowana jest głównie do fabryk i dużych zakładów pracy. Dzięki możliwości zamówienia samej wody jako płyn, firma jest w stanie znacznie ograniczyć koszty zakupu wody. Dzięki systemowi zwrotnych butelek, nie ma potrzeby ich utylizacji i magazynowania. Puste butelki odbieramy przy okazji dostawy wody.

Zasady współpracy :

- oferta skierowana jest do odbiorców mających swoją siedzibę w Warszawie i całej jej Aglomeracji tj. Powiat Piaseczyński, Powiat Pruszkowski, Powiat Grodziski, Powiat Żyrardowski, Powiat Sochaczewski, Powiat Warszawski Zachodni, Powiat Legionowski, Powiat Wołomiński, Powiat Miński i Powiat Otwocki.

- dostawy realizujemy w czasie od 24 do 48 godzin.

- w przypadku chęci dostawy wody w inną część Polski, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu ustaleniu terminu i kosztu dostawy.

- przy stałej współpracy nie wymagamy zakupu lub opłaty kaucji za butelki zwrotne i plastikowe skrzynki. Braki w butelkach i skrzynkach tj. różnica pomiędzy pierwszą dostawą a stanem obecnym jest rozliczana okresowo np. co miesiąc/kwartał/rok lub na koniec współpracy. Koszt utraconej butelki to 0,40 zł netto a plastikowej skrzynki 13 zł netto.

- nie wymagamy podpisania umowy, tylko podpisania dokumentu przekazania skrzynek i butelek wraz z pierwszą dostawą

- puste butelki są odbierane przy kolejnej dostawie wody. Po wcześniejszym kontakcie istnieje możliwość bezpłatnego odbioru pustych opakowań bez konieczności zamówienia nowej dostawy

Zapraszamy do współpracy ! W przypadku dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu :

Tel. 503 776 830

Mail. biuro@niemirka.com

Uwaga!

Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

Tak
Nie