Kinga Pienińska

Filtry

Dostępność
Włączone filtry:

  Kinga Pienińska mineralna

  Codziennie powinniśmy wypić określoną ilość wody. To dzięki jej życiodajnej mocy nasz organizm będzie mógł sprawnie funkcjonować. Dlatego powinniśmy zaopatrzyć się w jej zgrzewki. Ważne, by oprócz niezbędnych minerałów posiadała także wyjątkowy smak. Dzięki temu będziemy sięgali po nią chętniej. W rezultacie butelka wody stanie się naszą stałą i wierną towarzyszką. W tym miejscu znajdziesz bogate pokłady wody Kinga Pienińska, która od lat zachwyca swoim smakiem i jakością. Zapraszamy do przeglądania asortymentu!

  Woda Kinga Pienińska – orzeźwiający smak gór

  Ta wyjątkowa woda jest wydobywana ze specjalnego miejsca – gór, którym obce jest piętno zanieczyszczonej cywilizacji. To tam w otulinie Pienińskiego Parku Narodowego ma swoje źródło. Uważa się, że Pieniny to jedne z najczystszych gór w Europie, dlatego tak chętnie je odwiedzamy, a także sięgamy po dobra naturalne, które nam oferuje. Smak, który zamykamy w butelce to prawdziwie orzeźwiające i krystaliczne nuty. Nuty, których moc pochodzi z natury.

  Historia wody Kinga Pienińska

  Jak już wspomniano, prezentowaną wodę wydobywa się z Pienińskiego Parku Narodowego za pomocą specjalistycznego sprzętu. Wydobycie wody Kingi Pienińskiej ma długą, bo ponad 100-letnią tradycję. Ciekawą kwestią jest to, że Pieniny działają jak naturalny filtr – stąd nieskazitelna czystość wody. Woda jest przelewana wprost ze źródła do butelek, dzięki czemu zachowuje swoje pierwotne właściwości.
  Woda Kinga Pienińska, którą możesz kupić w hurtowni Niemirka, występuje pod wieloma postaciami. Możesz sięgnąć po łagodny niegazowany smak lub zwrócić się w stronę butelki wypełnionej orzeźwiającą mocą bąbelków. Wartość Kingi Pienińskiej została potwierdzona trzema gwiazdkami Superior Taste Award.

  Hurtowa sprzedaż wody Kinga Pienińska

  Woda Kinga Pienińska to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich, którzy poszukują produktu wysokiej jakości w przystępnej cenie. Hurtownia Niemirka od lat dostarcza artykuły spożywcze do punktów sprzedaży detalicznej, firm, hoteli i miejsc szeroko rozumianej gastronomii. Gwarantujemy szybką dostawę.

  Uwaga!

  Produkt tylko dla osób powyżej 18 lat.

  Oświadczam, że jestem osobą pełnoletnią

  Tak
  Nie